Brouwerij / Frontaal Brouwerij
Frontaal staat al sinds hun prille begin aangesloten op de tapkranen bij Foeders. Onmiddellijk werden onze gasten enthousiast van de IPA’s en Barrel Aged bieren van Frontaal.
We zijn persoonlijk bevriend met de hele crew achter Frontaal en hebben ze op korte tijd gigantisch zien groeien. Het zijn erg toffe mensen, vol ideeen, vol goede energie.
Ook bij Het Lagerhuys trokken we deze lijn door. Tijdens ons proefdinner, nog voor we officieel open gingen, was Frontaal uitgenodigd.
We pairden een bier van hen, de Juice Punch, met een creatie van onze chef. Dit was de voorloper en test voor ons Biere Gourmand menu, wat we nu dagelijks serveren in Het Lagerhuys.
Met Foeders Online zetten wij deze samenwerking door en we zullen dan ook altijd de nieuwste releases bij de mensen thuis bezorgen.
Om de mensen kennis te maken met Brouwerij Frontaal hebben we een pakket samengesteld altijd met genoeg bier en met een Gratis Tumbler Glas.